Namiot imprezowy

Namiot imprezowy świetnie sprawdza się na wszelkiego typu uroczystości plenerowe. Wbrew pozorom nie jest zarezerwowany tylko dla wesel i koncertów. Obecnie producenci namiotów imprezowych starają się dostosować swój produkt także na okoliczności eleganckich przyjęć i bankietów.

Namioty imprezowe – na co zwrócić uwagę?

Wybierając namioty imprezowe od producenta warto sprawdzić:

  • czy namiot eventowy, który wybraliśmy posiada podłogę i z czego jest wykonana,
  • czy namioty eventowe od danego producenta były wykorzystywane wcześniej do imprez o podobnym charakterze do naszej,
  • czy dane namioty eventowe posiadają świetliki,
  • czy ma skuteczny system wentylacji oraz ochrony przed złymi warunkami atmosferycznymi,
  • od czego zależy cena namiotu imprezowego.

 

Namioty bankietowe od producenta czy używane?

Planując imprezy z wykorzystaniem namiotu bankietowego dobrze jest przeanalizować jaki typ będzie pasował do naszego typu działalności. Dla firm, osób organizujących regularnie przyjęcia plenerowe znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zakup namiotu bankietowego nowego, od producenta. Daje to pewność jego stanu technicznego i gwarantuje niezawodność.

Nie oznacza to jednak, ze namioty eventowe używane nie są godne polecenia. Zwykle są one na tyle trwałe i odporne na zniszczenia, że ich wiekowość nie powinna znacząco wpłynąć na ich jakość. Są jednym z lepszych rozwiązań przy imprezach jednorazowych lub sezonowych.

Namiot weselny – cena, od czego zależy?

Najpopularniejszym zostawaniem namiotu halowego są imprezy ślubne. Namiot weselny najczęściej wykorzystywany jest na przyjęcia weselne w sezonie wiosennym i letnim. Istnieją także namioty weselne od producenta przystosowane do wykorzystania w chłodniejszych porach roku. W namiotach imprezowych cena zależy głównie od wielkości, typu pokrycia, konstrukcji i kształtu namiotu. Ilość okien, doświetlenie, rodzaj podłogi także może zmienić koszt namiotu weselnego.